Větrný tunel pro dva

Popis

Vyzkoušejte si volný pád a pociťte sílu větru o rychlosti až 270 kilometrů v hodině. Bude to jako po výskoku z letadla, ale ve skutečnosti do žádného ani nenastoupíte. Přesně tohle totiž můžete prožít i ve větrném tunelu, který volný pád dokonale simuluje. Zážitek na každý pád vzrušující, co myslíte?

Létání ve větrném tunelu

Lidé stále hledají způsoby, díky kterým by se mohli přiblížit obloze a létat jako ptáci. Přestože lidstvo dokázalo vymyslet letadla, stále se snažíme posunout hranice a pomyslnou laťku výš a výš. Nebo vás by snad nelákalo zkusit si létání a být delší dobu volně ve vzduchu? Pokud ano, můžete vyzkoušet větrný tunel, který patří mezi velice oblíbené zážitky. Využijte možnosti neustále se vznášet a pohybovat ve vzduchu, aniž byste se dotkli země. Poznejte jedinečný pocit, který už nikdy nebudete chtít opustit. Mnoho lidí si po absolvování zážitku ve větrném tunelu ihned kupuje další poukazy, protože je zážitek velmi bavil a líbil se jim. Určitě to tak bude i u vás.

Jak přesně zážitek probíhá

Ze všeho nejdřív nafasujete parádní kombinézu, helmu a brýle. A taky si vás instruktor vezme pěkně do parády. Ještě s pevnou půdou pod nohama si nacvičíte správnou “leteckou polohu”. A protože vítr v tunelu jen tak nepřekřičíte, instruktor vás naučí taky pár signálů pro dorozumívání. Pak už se otevřou dveře a vy vejdete do tunelu, který je se svou šířkou 4,3 m a výškou 12 m jediným podobným zařízením v ČR. Položíte se do proudu vzduchu a necháte se jím unášet. Instruktor vám ze začátku pomůže, a jakmile si budete jistější, nechá vás létat samotně. Zůstane ale celou dobu v tunelu s vámi a bude připraven vám podat pomocnou ruku. Průměrná rychlost vzduchu v tunelu je 50 m/s a operátor ji upravuje každému letci na míru podle jeho zkušeností a váhy. Když se vám létání už nebude líbit, stačí dát instruktorovi signál, který jste se předem naučili. On už bude vědět, že zase chcete stát nohama pevně na zemi.

První volný pád bude trvat 1,5 minuty a po chvilce odpočinku to celé prožijete ještě jednou. Za 3 minuty ve větrném tunelu si tak užijete skoro tolik adrenalinu, jako kdybyste třikrát vyskočili z letadla.

Zážitek platí pro 2 osoby, do tunelu ale budete vstupovat po sobě a vždy tam budete létat s instruktorem sami. Přeci jen, bezpečnost nadevše. 🙂

A pokud chcete, tenhle zážitek si můžete pořídit i delší – na 6 nebo 9 minut.

Cena: Od 3 100 Kč

KOUPIT VOLNÝ PÁD PRO 2