Tandemový seskok z 6 kilometrů

Popis

Miluje adrenalin a rád překonává výzvy a sám sebe? A co takhle kdyby dostal možnost vyzkoušet si ten nejintenzivnější tandemový seskok u nás? Skok až ze 6 kilometrů, volný pád déle než minutu, rychlost více než 200 km/h. Zkrátka paráááádní jízda!

Nikdy nezapomene ten pocit, kdy stojí ve dveřích letadla a má se vrhnout do neznáma pouze se zkušeným parašutistou na zádech. Ale pak to přijde! Užije si opojný pocit naprosté svobody, volnosti a euforie během volného pádu, který trvá déle než minutu! Uvidí svět z jiné perspektivy a všechny jeho problémy a starosti se mu rázem budou zdát nepatrné. Je dost pravděpdobné, že bude chtít podobné zážitky absolvovat znovu a znovu.

Kde se zážitek koná

Klatovy

Obecný program zážitku

Tak na tenhle skok nikdy nezapomene! Společně se zkušeným parašutistou připoutaným k jeho zádům, vyskočí z až 6 tisíc metrů do neznáma. Užije si volný pád, který bude trvat déle než minutu (a věřte, že tahle minuta bude pořádně dlouhá), zažije naprosto euforický pocit a překoná sám sebe i hranice svých možností. Tenhle zážitek je naprosto jedinečný, skáče se z nejvyšší možné výšky v České Republice, čili si může užít nejdelší volný pád, nejdelší let s padákem a nejkrásnější výhled. Naprostá paráááádička. A aby na tenhle zážitek nikdy nezapomněl, darujte mu variantu, jejíž součástí je i pořízení videozáznamu.

Zdá se vám 6 kilometrů napoprvé trochu moc vysoko? A co takhle vyzkoušet jiný z našich tandemových seskoků? Třeba ze 4 kilometrů, to je blíže k zemi 🙂

Varianty:

  • Tandemový seskok bez fotografií a videa

    5 900 Kč

  • Tandemový seskok s fotografiemi a videem

    7 499 Kč

Cena: od 5 900 Kč

KOUPIT SESKOK