Dvoudenní pobyt na jachtě

Popis

Fascinuje vás život námořníků? Máte rádi lodě? Nebo jen přemýšlíte, jak po dlouhé době originálně strávit čas se svými blízkými? Prožijte úžasné dva dny dobrodružství na palubě plachetnice! Loď budete mít k dispozici po celou dobu pobytu a ovládat si jí budete sami. Aby bylo dobrodružství kompletní, večer se vždy vrátíte do přístavu, kde plachetnici zakotvíte a přespíte přímo na plachetnici v její kajutě. Plachetnici si budete řídit celou dobu sami, takže se nejen pobavíte a zrelaxujete, ale také nasbíráte řadu jachtařským zkušeností.

Jak přesně zážitek probíhá

Poté, co vás v přístavu instruktor zaškolí, složíte vratnou kauci 5.000 Kč, a můžete vyplout, loď si budete ovládat zcela sami. K řízení této plachetnice není potřeba průkaz VMP („řidičák na loď“).

Nástup na pobyt večer předem, vylodění druhý den kolem 16 hod (v případě víkendu tedy nástup v pátek v 19 hod, vylodění v neděli kolem 16 hod). Přespat můžete přímo na palubě, resp. v kajutě, nebo si zařídit ubytování někde, kde se to tak nehoupe 😉

Zážitek obsahuje:

  • pronájem kajutové plachetnice Jeanneau Flirt 20, FFA 20, Sun Way 20 nebo Sheriff 20 (dle dostupnosti) pro max. 4 osoby na 2 dny
  • 2x přespání na plachetnici pro max. 4 osoby
  • 2x celodenní plavba na plachetnici
  • záchranné vesty
  • závěrečný úklid
  • max. 5 l pohonných hmot (plachetnice má přívěsný motor, který využijete hlavně pro vyjetí a zajetí do přístavu, takže s palivem bohatě vystačíte)

Cena: 5 199 Kč

KOUPIT POBYT NA JACHTĚ