Další zážitkové programy


Náš tip na jiné zážitkové programy

Pokud byste si nevybrali z předešlých kategorií, tak nezoufejte! Máme pro Vás spoustu dalších zajímavých tipů na skvělé zážitky pro Vás i Vaše známé, jako jsou například škola smyku, kurzy vaření, latte art, barmanský kurz a mnoho dalšího.

Ostatní
Od 4 999 Kč
Musherem na vlastní kůži

Vydejte se se psím spřežením na výlet zasněženou krajinou.

Ostatní
od 1 199 Kč
Bagristou na zkoušku

Je to chlap, co má rád pořádné stroje? Toužil se jako malý kluk stát bagristou - zahýbat páčkami, nabírat hlínu a bagrovat až na druhý konec země? Tenhle zážitek je ideální příležitostí proměnit jeho ...

Ostatní
5 099 Kč
Škola smyku v Mostě

Naučte se neztratit kontrolu nad vašim vozem, když se dostanete do smyku a rychle reagovat na nebezpečí, které na vás může na silnici číhat.

Ostatní
Od 3 499 Kč
Škola smyku ve Vysokém Mýtě

Ovládněte svůj vůz jako profesionál. Naučte se ovládat váš automobil v krizových situacích a povyšte svůj řidičský um na vyšší úroveň.

Ostatní
3 999 Kč
Škola smyku v Třinci

Díky tomuto kurzu poznáte možnosti vaše vozu, jako nikdy předtím. Tyto znalosti vám pomůžou zvládnout krizové situace, na které můžete narazit při běžné jízdě autem.

Ostatní
4 499 Kč
Vojenský kurz první pomoci

Vžijte se do kůže vojenského lékaře a získejte certifikát. Nikdy nevíte, kdy se dostanete do situace, kdy budete muset zachovat chladnou hlavu a poskytnout první pomoc.

Ostatní
od 899 Kč
Originální dárky k narozeninám pro ženy a muže

Originální dárek k narozeninám bude zážitek k nezapomenutíZískejte poukaz zdarma