Zážitkový víkend v Českém ráji

Popis

Přece by o víkendu neseděl doma, když může poznávat krásy Maloskalska a ještě si u toho sjet řeku Jizeru na kánoi a brázdit cyklostezky Českého ráje na koloběžce! Pro akčnější sportovce máme i variantu s paddleboardy a návštěvou lanového centra nedaleko Liberce. Zážitkový víkend si skvěle užije ve dvou i jako rodinný výlet s dětmi. Podle zvolené varianty se vyspí buď ve vlastním stanu, nebo v pohodlném apartmánu v penzionu Křížky. Ta správná víkendová záááábava může začít!

Kde se zážitek koná

Malá Skála – Liberecký kraj

Akční víkend n Maloskalsku má hned tři varianty:

 • Aktivní víkend v penzionu na Maloskalsku
  Pro milovníka pohodlí máme variantu s ubytováním v apartmánu penzionu Křížky, a to včetně polopenze. V sobotu se nasnídá, naskočí na Malé Skále do kánoe a nechá se unášet až do Dolánek (9 km). Tam si zajde na chutný oběd, aby doplnil energii (oběd není v ceně) a pln síly může osedlat koloběžku a frčet zpět do penzionu. Druhý den si vyšlápne po svých přes Vranovský hřeben na rozhlednu Kopanina, kde už budou opět čekat koloběžky, na kterých se vydá s větrem o závod zpět na ubytování.
 • Zážitkový víkend na Maloskalsku ve vlastním stanu
  Má vlastní stan a nebojí se ho použít? Když ho rozbalí v kempu Dolánky, čeká ho příjemně aktivní víkend. Po snídani (snídaně je v ceně) se vydá na koloběžce na Žlutou plovárnu na Malé skále, kde na něj bude čekat kánoe. Na tu naskočí a popluje po klidné hladině Jizery zpět. Než dopluje do cíle, zastaví se posilnit na oběd do penzionu Křížky (oběd není v ceně). Další den po snídaní pofrčí domů, ale určitě by se ještě měl podívat po malebném okolí Maloskalska.
 • Víkend na Maloskalsku se super aktivitami
  Slovo odpočinek nemá ve slovníku? Tak to je na čase sbalit stan a vydat se na tábořiště na Žluté plovárně. Hned co se prospí, naskočí do kánoe a popluje po Jizeře do Dolánek (9 km). V cíli na něj už čeká připravená koloběžka, na které si zajede na oběd do penzionu Křížky a pak zpět do tábořiště.

  A to není všechno. Následující den prověří svůj balanc v jednom z největších lanových center u Liberce, na překážkách ve výšce 6 až 8 metrů. Adrenalin je to ale naprosto bezpečný. Na všech překážkách bude jištěný. A ani teď se ještě domů nejede! Co by to bylo za víkend, kdyby si nevyzkoušel plavbu na paddleboardu. Na tom si bude moct zařádit celou hodinu.

  Stravování u této varianty není v ceně.

Cena: od 1 856 Kč

Koupit zážitek