Víkend na plachetnici - Lipno

Popis

Pruhované tričko, šortky, kapitánská čepice a dobrodružná dovolená na plachetnici, tohle je sen nejednoho chlapa pohodáře. Vyšlete ho na plavbu lodí s partou kamarádů, rodinou nebo svou milovanou a upozorněte ho, že tento víkend na pronajaté plachetnici na Lipně je kapitánem on. Na tuhle plavbu lodí nebude potřebovat kapitánský průkaz, pluje se „bez papírů“. V přístavu ho zaškolí zkušený instruktor, který mu předá řadu jachtařských zkušeností. Plachetnice je lehce ovladatelná, zvládne ji i začátečník. Pak už se stačí jen nalodit a vyplout směr báječný víkend na vodě. Během dne si se svou posádkou vychutnají opalování na palubě, osvěžující koupání a spoustu zábavy. Večer zakotví pěkně při měsíčku a vyspí se pod hvězdami nebo v útulné kajutě v podpalubí. To bude paráda!

Kde se kurz koná

Lipno

Obecný program zážitku

Je to rozený námořník, pokud možno se slabostí na plachetnice? Pošlete ho na víkend s partou kamarádů nebo rodinou, ať si zaplachtí, užije si čerstvého vzduchu a odpočine si. Dobrodružná dovolená na plachetnici, plující po Lipně, s větrem v zádech a vlny šplouchající o boky lodě – to zní jako sen každého kapitána!

Nemá papíry? Nevadí, protože tahle jízda je tak zvaně „bez papírů“ . Před plavbou ho v domovské marině Landal Marina Lipno v Lipně nad Vltavou totiž proškolí zkušený kapitán. Vysvětlí mu, jak ovládat loď, a předá mu řadu jachtařských zkušeností.

K dispozici mu bude jedna z plachetnicí: Jeanneau Flirt nebo Sun Way 20, každá je pro čtyři osoby. No, a může se vyrazit!

Čekají ho dva neuvěřitelné dny plné větru v zádech, kormidlování, ale také opalování se na palubě a spaní pod hvězdami nebo v luxusní kajutě. A pokud tento zážitek není tím pravým, mrkněte na celou kategorii jachting, která je plná jachtařských zážitků v různých lokalitách a také na různě dlouhou dobu.

Co by měl kapitán vědět?

Při přebírání lodi se skládá vratná kauce 5.000 Kč. Na palubu není možné z hygienických důvodů brát s sebou psa. Dodržujeme přísné hygienické standardy. S sebou potřebujete také spacák nebo deku. V ceně je 5 litrů pohonných hmot (plachetnice má přívěsný motor), nad toto množství se doplácí – motor má spotřebu 2 litry na hodinu, tj. 70 Kč/hod.

Cena: od 5 100 Kč

KOUPIT ZÁŽITEK