Škola smyku ve Vysokém Mýtě

Popis

Naučte se ovládat váš automobil v krizových situacích a povyšte svůj řidičský um na vyšší úroveň. Díky tomuto praktickému zážitku se naučíte, jak správně technicky zvládnout smyk předních i zadních kol. Jak zkrátit co nejvíce brzdnou dráhu a jak bleskově reagovat v situacích, které vás můžou během poklidné jízdy zaskočit. Sešlápněte plynový pedál až k podlaze a počkejte, až vás speciální technologie pošlou do smyku. A nebojte, je to bezpečné! 🙂

Kde se zážitek koná

Vysoké Mýto (Ústí nad Orlicí)

Jak přesně zážitek probíhá

Při příjezdu do areálu se dostavíte na recepci, kde předložíte váš poukaz a vyřídíte veškerou administrativu. Následně se přesunete do učebny, kde započne první část kurzu – teoretická. Teorie trvá 2 hodiny a dozvíte se více o fyzikálních zákonech, odstředivé síle, přilnavosti pneumatik, vlivu nákladu na vlastnosti vozidla, brzdné dráze a mnoho dalšího. Nabyti vědomosti se přesunete na polygon se speciálně upravenými kluznými plochami a vrhnete na praktickou část kurzu. Na této cvičné ploše si budete za asistence instruktorů osvojovat reakce v krizových situacích. S instruktory budete komunikovat pomocí vysílačky.

Kurz je koncipován jak pro začátečníky, tak pro pokročilé řidiče. Instruktor přizpůsobí každému účastníkovi kurz přesně dle jeho schopností a dovedností. Podle úrovně vašich řidičských schopností si můžete vybrat odpovídající typ kurzu bezpečné jízdy.

 • Varianta 1 (2 hodiny teorie + 3 hodiny praktické části) – 3 499 Kč
  Základní kurz pro řidiče, kteří chtějí zdokonalit své schopnosti a naučit se zvládat své vozidlo v nestandardních situacích. Naučíte se ovládat své vozidlo v případném smyku v několika rovinách (v zatáčce, z kopce a na rovině) na suchém i mokrém povrchu.
 • Varianta 2 (2 hodiny teorie + 4 hodiny praktické části) – 3 999 Kč
  Pokročilý kurz pro ty, kteří se chtějí zdokonalit své řidičské schopnosti. Naučíte se ovládat své vozidlo v případném smyku v několika rovinách (v zatáčce, z kopce a na rovině) na suchém i mokrém povrchu. Budete se vyhýbat vodním překážkám a vyzkoušíte si i kluznou desku.
 • Varianta 3 (2 hodiny teorie + 5 hodin praktické části) – 4 999 Kč
  Expertní kurz pro řidiče, kteří chtějí dostat své dovednosti v ovládání vozu na nejvyšší úroveň a vyzkoušet si limitní situace se svým vozem. Vyzkoušíte si všechny možné překážky a k tomu ještě aquaplaningovou vanu.

Zážitek obsahuje:

 • kurz školy smyku
 • služby instruktora
 • účastnický list

Cena: Od 3 499 Kč

Koupit kurz